Combinatie jeugdtoernooi 2005
       

home; invitatie groep; eindstand cat A/B; eindstand cat C; eindstand cat D; eindstand cat E; toernooi bestanden; toernooi 2004; toernooi 2003; toernooi 2002

12-6-2005Eindstand categorie D

Ranking after round 9 of Combinatie jeugdtoernooi cat D
No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    2  Luuk vd Meerakker (Veldhov  7.5  51.5  42.25  40.5  1578  -   0    
  2.    1  David van Dongen (HMC)      7.0  50.5  37.50  36.0  1579  -   0    
        6  Rowan Nap (Schavo)          7.0  46.5  32.75  35.5  1551  -   0    
  4.    4  Dirk vd Bosch (TSV Rochade  6.0  49.0  28.50  31.0  1565  -   0    
        8  Richard Goedegebuur (BSV)   6.0  48.5  29.75  30.0  1520  -   0    
       33  Yordi Schaeken (Leopoldsbu  6.0  47.5  29.75  30.5  1100  -   0    
        3  Pepijn Obels (HMC)          6.0  46.5  29.25  29.5  1566  -   0    
  8.    5  Berend Ruben (BSV)          5.5  48.0  26.25  32.5  1553  -   0    
       10  Tristan Hnen (Voerendaal)  5.5  47.0  24.25  30.5  1502  -   0    
       12  Ivo Kok (De Pion)           5.5  39.0  21.25  24.5  1416  -   0    
 11.   13  Sam Michielsen (TSV Rochad  5.0  49.5  23.00  27.5  1416  -   0    
        9  Sven Jansen (Kemppion)      5.0  45.5  22.00  27.0  1508  -   0    
       14  Floris Willem (SV Gard)    5.0  44.5  20.00  29.0  1356  -   0    
       21  Dennis v Bergen (Oisterwij  5.0  34.5  16.50  21.0  1248  -   0    
       18  Frank Lambregts (Schaakhoe  5.0  33.5  14.50  18.0  1280  -   0    
 16.    7  Stefan Beukema (D4)         4.5  42.0  17.75  25.5  1535  -   0    
       23  Jordy Schouten (Schaakhoev  4.5  40.0  16.75  21.5  1200  -   0    
       26  Yannick v Domburg (De Pion  4.5  33.5  14.75  18.5  1148  -   0    
 19.   16  Richard Felius (Combinatie  4.0  41.5  14.50  23.0  1283  -   0    
       25  Bas v Weerdenburg (Oisterw  4.0  41.0  15.50  20.0  1170  -   0    
       15  Mathijs Verbeek (De Pion)   4.0  41.0  15.50  20.0  1317  -   0    
       20  Pieter Dirksen (EVS)        4.0  38.5  15.00  19.0  1254  -   0    
       32  Jonoah Nunes da Silva (HSC  4.0  35.5  13.50  17.0  1100  -   0    
       28  Victor vd Heuvel (BSV)      4.0  33.5  12.00  16.0  1122  -   0    
 25.   17  Collin Sikteoeboen (HSC)    3.5  37.5  11.25  20.5  1280  -   0    
       19  Jaap Gottlieb (Dubbelschaa  3.5  37.0  11.25  17.5  1272  -   0    
       30  Jonathan Zammit (HSC)       3.5  35.5  10.75  16.5  1108  -   0    
 28.   11  Jasper Onrust (De Pion)     3.0  40.0  11.00  20.0  1447  -   0    
       34  Kaatje Geerts (Pelter Pion  3.0  38.0  11.50  15.0  1095  -   0    
       29  Aurel Macias (HMC)          3.0  30.5   8.00  12.0  1120  -   0    
 31.   24  Nol Zegers (HSC)           2.5  34.5   6.25  14.5  1184  -   0    
       22  Sjors vd Voort (Combinatie  2.5  31.5   8.25   7.5  1210  -   0    
 33.   35  Joep vd Broek (EGS)         2.0  33.0   6.50  11.0  0856  -   0    
       31  Jeroen Camps (Pelter Pion)  2.0  31.5   4.50   7.0  1100  -   0