Combinatie jeugdtoernooi 2004

         


home; invitatie groep; eindstand cat A/B; eindstand cat C; eindstand cat D; eindstand cat E; toernooi bestanden; toernooi 2003; toernooi 2002

13-6-2004Eindstand categorie D

Place Name                        Loc  Club          Score Buch. Berg.

  1   Dirk van den Bosch  (3)     1599 Tsv Rochade   8.5    52.5 48.50
  2   Maurice Swinkels  (4)       1585 de Combinatie 8      55.0 47.75
 3-4  Milo Vermetten  (5)         1558 s.v. D4       6.5    51.5 34.25
      Pepijn Obels  (15)          1439 Tsv Rochade   6.5    48.5 31.25
5-11  Anne Haast  (1)             1673 DSC Dongen    6      53.0 31.50
      Erik-Jan Colijn  (2)        1630 de Pion       6      52.5 31.50
      Rowan Nap  (8)              1519 Schavo        6      49.5 27.00
      Manon Slikboer  (28)        1235 HMC           6      45.0 26.50
      Cees IJzermans  (6)         1540 de Pion       6      44.0 25.25
      Sterre Oosterhuis  (11)     1495 HMC           6      42.5 26.00
      Floris Willem  (33)         1193 s.v. Gardé    6      36.0 20.50
12-16 Koen Schlangen  (12)        1485 de Combinatie 5.5    52.0 26.50
      Peter Koymans  (7)          1523 ESV           5.5    51.0 25.50
      Thijmen Smith  (18)         1409 Venlo         5.5    47.0 26.50
      Wessel Veerbeek  (13)       1483 s.v. Gardé    5.5    45.5 26.25
      Tristan Hunen  (40)         1150 Voerendaal    5.5    41.5 23.25
17-22 Sven Ruigrok  (10)          1505 de Combinatie 5      48.0 23.00
      David van Dongen  (16)      1433 WLC,ESV       5      47.5 22.00
      Jeroen Hamers  (9)          1506 EGS           5      47.0 25.50
      Berend Ruben  (14)          1445 BSV           5      47.0 22.75
      Roy Pieper  (43)            1110 Brunssum      5      41.0 20.25
      Peter van de Ven  (34)      1189 s.c. Gemert   5      34.0 16.00
23-26 Sander le Sage  (24)        1296 de Pion       4.5    46.0 20.50
      Pieter Dirksen  (29)        1234 ESV           4.5    43.0 19.75
      Youri derks  (20)           1320 s.c. Gemert   4.5    41.0 17.00
      Frank Lambregts  (25)       1280 Schaakhoeve   4.5    40.5 16.25
27-38 Jan Thune  (17)             1426 HSC           4      43.5 16.50
      Robbert Beenhakkers  (22)   1310 s.v. D4       4      40.0 15.00
      Esmee Hanique  (27)         1241 de Combinatie 4      39.0 12.00
      Luuk van Geffen  (39)       1150 SMB           4      38.0 13.00
      Jasper Onrust  (23)         1307 de Pion       4      37.5 13.00
      Sander Vlinkervleugel  (36) 1170 Schavo        4      37.0 14.75
      Chris Beerens  (37)         1168 Waalwijk      4      37.0 12.00
      Jeroen Beerens  (30)        1233 Waalwijk      4      36.0 13.50
      Jasper van der Heijdt  (19) 1372 de Pion       4      34.5 12.50
      Maarten van Doorn  (38)     1150 SMB           4      34.5 12.50
      Aurel Macias  (42)          1125 ESV           4      34.0 11.75
      Geert Brand  (41)           1132 Schavo        4      32.0  8.50
39-40 Luc Sleegers  (26)          1255 HSC           3.5    38.0 12.00
      Frank van Son  (31)         1210 EGS           3.5    30.0  5.00
41-46 Ruud Swinkels  (21)         1319 s.c. Gemert   3      39.0  9.00
      Stijn van Leuken  (35)      1174 s.c. Gemert   3      34.0  8.00
      Bart de Brouwer  (45)       1049 Schavo        3      31.5  4.50
      Jonathan Zammit  (49)       969  HSC           3      31.0  4.00
      Kevin Rademakers  (48)      1016 s.c. Gemert   3      29.5  4.00
      Vera van Zoest  (46)        1043 s.v. Gardé    3      29.0  4.00
47-48 Tim Haans  (44)             1097 EGS           2      34.5  3.00
      Victor van den Heuvel  (47) 1038 BSV           2      33.5  1.00
 49   Nicky de Wit  (32)          1200 Schavo        1      30.0  0.00

No  Name                    1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Anne Haast             25:W 14:L 24:W 16:W 11:W  4:L 33:W 40:W  3:L
2.  Erik-Jan Colijn        26:W 13:W 10:W  7:D  9:W  3:L 12:D  4:D  6:D
3.  Dirk van den Bosch     27:W 16:W 12:W  4:D  8:W  2:W  5:W  7:W  1:W
4.  Maurice Swinkels       28:W 15:W 14:W  3:D  7:W  1:W  8:W  2:D 12:W
5.  Milo Vermetten         29:W 18:L 27:W  6:W 12:W 10:W  3:L 15:D  8:W
6.  Cees IJzermans         30:W 17:W 18:D  5:L 15:L 42:W 21:W 24:W  2:D
7.  Peter Koymans          31:W 20:W 22:W  2:D  4:L 14:W 13:W  3:L 15:L
8.  Rowan Nap              32:W 21:W 43:W 18:W  3:L 15:W  4:L 11:W  5:L
9.  Jeroen Hamers          33:W 22:L 28:W 17:W  2:L 25:W 40:L 16:W 11:L
10. Sven Ruigrok           34:W 23:W  2:L 20:W 13:W  5:L 15:L 17:W 28:L
11. Sterre Oosterhuis      35:W 24:L 29:W 21:W  1:L 18:W 14:W  8:L  9:W
12. Koen Schlangen         36:W 49:W  3:L 43:W  5:L 28:W  2:D 18:W  4:L
13. Wessel Veerbeek        37:W  2:L 33:W 22:W 10:L 34:W  7:L 25:W 40:D
14. Berend Ruben           38:W  1:W  4:L 24:D 42:W  7:L 11:L 43:D 37:W
15. Pepijn Obels           39:W  4:L 35:W 25:W  6:W  8:L 10:W  5:D  7:W
16. David van Dongen       40:W  3:L 30:W  1:L 28:L 36:W 29:W  9:L 38:W
17. Jan Thune              41:W  6:L 37:W  9:L 29:W 33:L 27:W 10:L 18:L
18. Thijmen Smith          42:W  5:W  6:D  8:L 24:W 11:L 20:W 12:L 17:W
19. Jasper van der Heijdt  43:L 37:L 31:W 39:W 33:L 24:L 41:L 44:W 35:W
20. Youri derks            44:W  7:L 34:W 10:L 36:W 43:D 18:L 28:L 26:W
21. Ruud Swinkels          45:W  8:L 48:W 11:L 34:L 35:W  6:L 37:L 39:L
22. Robbert Beenhakkers    46:W  9:W  7:L 13:L 43:L 30:W 28:L 38:L 45:W
23. Jasper Onrust          47:W 10:L 45:W 42:L 35:W 40:L 34:W 33:L 43:L
24. Sander le Sage         48:W 11:W  1:L 14:D 18:L 19:W 43:W  6:L 33:L
25. Frank Lambregts         1:L 36:W 49:W 15:L 45:W  9:L 38:W 13:L 29:D
26. Luc Sleegers            2:L 43:L 40:L 44:W 41:W 38:L 42:W 36:D 20:L
27. Esmee Hanique           3:L 38:W  5:L 36:L 47:W 45:W 17:L 35:W 34:L
28. Manon Slikboer          4:L 39:W  9:L 37:W 16:W 12:L 22:W 20:W 10:W
29. Pieter Dirksen          5:L 40:W 11:L 38:W 17:L 39:W 16:L 41:W 25:D
30. Jeroen Beerens          6:L 41:W 16:L 40:L 46:W 22:L 39:L 31:W 48:W
31. Frank van Son           7:L 42:D 19:L 45:L 32:W 41:L   :W 30:L 47:W
32. Nicky de Wit            8:L 45:L 42:L 41:L 31:L   :W 48:L 47:L 49:L
33. Floris Willem           9:L 44:W 13:L 47:W 19:W 17:W  1:L 23:W 24:W
34. Peter van de Ven       10:L 47:W 20:L 48:W 21:W 13:L 23:L 39:W 27:W
35. Stijn van Leuken       11:L 46:W 15:L 49:W 23:L 21:L 44:W 27:L 19:L
36. Sander Vlinkervleugel  12:L 25:L 41:W 27:W 20:L 16:L 45:W 26:D 42:D
37. Chris Beerens          13:L 19:W 17:L 28:L 40:L 47:W 49:W 21:W 14:L
38. Maarten van Doorn      14:L 27:L 44:W 29:L 48:W 26:W 25:L 22:W 16:L
39. Luuk van Geffen        15:L 28:L 46:W 19:L 49:W 29:L 30:W 34:L 21:W
40. Tristan Hunen          16:L 29:L 26:W 30:W 37:W 23:W  9:W  1:L 13:D
41. Geert Brand            17:L 30:L 36:L 32:W 26:L 31:W 19:W 29:L   :W
42. Aurel Macias           18:L 31:D 32:W 23:W 14:L  6:L 26:L 46:W 36:D
43. Roy Pieper             19:W 26:W  8:L 12:L 22:W 20:D 24:L 14:D 23:W
44. Tim Haans              20:L 33:L 38:L 26:L   :W 48:W 35:L 19:L 46:L
45. Bart de Brouwer        21:L 32:W 23:L 31:W 25:L 27:L 36:L   :W 22:L
46. Vera van Zoest         22:L 35:L 39:L   :W 30:L 49:L 47:W 42:L 44:W
47. Victor van den Heuvel  23:L 34:L   :W 33:L 27:L 37:L 46:L 32:W 31:L
48. Kevin Rademakers       24:L   :W 21:L 34:L 38:L 44:L 32:W 49:W 30:L
49. Jonathan Zammit          :W 12:L 25:L 35:L 39:L 46:W 37:L 48:L 32:W