Interne competitie jeugd (2005-2006)

De combineerders


A Groep 19.00 (Clubkampioenschap met promotie en degradatie 2 voorrondes + playoffs)

Play offs
Richard Felius is de jeugdclubkampioen van de Combinatie
Groep 1 1 2 3 4 Tot Uit Plts
1 Richard Felius xxxx 1 1 1 3 3 1
2 Sjors van de Voort 0 xxxx 1 1 2 3 2
3 Luc van Hout 0 0 xxxx 0 0 3 4
4 Coen Aarts 0 0 1 xxxx 1 3 3
halve competitie om het clubkampioenschap
Groep 2 1 2 3 4 Tot Uit Plts
1 Paul Wijers xxxx 0 0 1 1 3 3
2 Jeroen Bakens 1 xxxx 0 1 2 3 2
3 Ralph Lardinois 1 1 xxxx 1 3 3 1
4 Julia Voermans 0 0 0 xxxx 0 3 4
halve competitie
Groep 3 1 2 3 4 5 6 Tot Uit Plts
1 Stijn Lammers xxxx 1 1 1 3 3 2
2 Richard Meeuws 0 xxxx 0 0 0 3 5
3 Bram Smulders 0 xxxx 0 1 1 3 3
4 Ruud Geraets 1 1 xxxx 1 1 4 4 1
5 Dianne Engelen 0 1 0 0 xxxx 1 4 4
6 Koen Vendrig 0 xxxx 0 1 6
halve competitie; eindstand mede bepaald door resultaten uit de voorrondes

Tweede Voorronde
Groep 1 1 2 3 4 5 6 7 Tot Uit Plts
1 Paul Weijers xxxx 1 0 0 1 0 2 5
2 Sjors van de Voort 0 xxxx 1 0 0 1 1 3 6 2
3 Luc van Hout 1 0 xxxx 0 1 1 0 3 6 2
4 Richard Felius 1 1 1 xxxx 1 1 1 6 6 1
5 Coen Aarts 0 1 0 0 xxxx 1 1 3 6 2
6 Ralph Lardinois 1 0 0 0 0 xxxx 0 1 6 7
7 Jeroen Bakens 0 1 0 0 1 xxxx 2 5
Nummers 6 en 7 degraderen (na halve competitie)
Groep 2 1 2 3 4 5 6 7 Tot Uit Plts
1 Richard Meeuws xxxx 0 1 0,5 0 1 1 3,5 6
2 Julia Voermans 1 xxxx 1 0,5 1 1 4,5 5 1
3 Ruud Geraets 0 0 xxxx 0 0,5 1 1 2,5 6
4 Bram Smulders 0,5 0,5 1 xxxx 0 1 3 5
5 Stijn Lammers 1 0,5 1 xxxx 0 1 3,5 5
6 Dianne Engelen 0 0 0 1 xxxx 1 4
7 Koen Vendrig 0 0 0 0 0 xxxx 0 5
Nummer 1 promoveert (na halve competitie)

Eerste Voorronde
Groep 1 1 2 3 4 5 6 7 Tot Uit Plts
1 Bram Smulders xxxx 0 1 0 0 0 0,5 1,5 6 6 *
2 Coen Aarts 1 xxxx 1 0 1 0 1 4 6 3
3 Julia Voermans 0 0 xxxx 0 0 0 0 0 6 7 *
4 Luc van Hout 1 1 1 xxxx 0 0 0 3 6 4
5 Ralph Lardinois 1 0 1 1 xxxx 0 0 3 6 4
6 Richard Felius 1 1 1 1 1 xxxx 0 5 6 1
7 Sjors van de Voort 0,5 0 1 1 1 1 xxxx 4,5 6 2
* Nummers 6 en 7 degraderen (na halve competitie)
Groep 2 1 2 3 4 5 6 7 8 Tot Uit Plts
1 Dianne Engelen xxxx 0 1 1 0 1 0 1 4 7 4
2 Jeroen Bakens 1 xxxx 1 0 1 1 1 1 6 7 1 *
3 Koen Vendrig 0 0 xxxx 0 0 0 0 5 8
4 Paul Weijers 0 1 1 xxxx 1 0,5 1 1 5,5 7 2 *
5 Richard Meeuws 1 0 1 0 xxxx 0 0 0 2 7 6
6 Ruud Geraets 0 0 1 0,5 1 xxxx 1 1 4,5 7 3
7 Stijn Lammers 1 0 0 1 0 xxxx 1 3 6 5
8 Merel Aarts 0 0 0 1 0 0 xxxx 1 6 7
* Nummers 1 en 2 promoveren (na halve competitie)

B Groep 18.30 (Eindstand)


 Groep B1 
------------------------------------------------------------
     SCORE  NR/NAAM             PTN/PARTN    rWP    rSB    KLEUREN
  1   90.5   3/Ruben Hoeben     19  /  21  165.0:147.90 Wwzwzwwzww
  2   81.0   9/Dian van Nuenen  17  /  21  172.2 121.83 Wzwzzwwzwz
  3   69.0   1/Joris Piree      14 /  21  161.1: 86.42 Zzwzwzzwwz
  4   50.0  15/Merel Aarts       3 /   7  116.2+ 53.26 W..zwzwwzw

Groep B2
------------------------------------------------------------
  1   59.5   5/Jip Beijers      12 /  21  182.7: 96.71 Wwzzwwzwzw
  2   50.0   8/Dion Vlemmix     11 /  23  183.2: 63.19 Wwwzwzzwzw
  3   45.8  13/Tijmen Schutjens 11  /  24  172.5: 52.71 Zzwzzwzwzz
  4   40.5  11/Gijs Beekhuis     8 /  21  162.5: 40.10 Zzwzzwzwwz
  5   36.1   4/Steff Strauven    6 /  18  142.3: 29.31  wzwzwzwwz

Groep B3
------------------------------------------------------------
  1   33.3   6/Pjotr Bakens      6  /  18  125.3: 27.73  wzwzzwzww
  2   26.5  10/Diede Beijers     4 /  17  111.1: 17.94 Wzwwzwwzzw
  3   21.4   7/Gijs Piree        3  /  14   99.9+ 13.65  wzwwzwzwz