Externe competitie senioren (2007-2008)

Eerste team (KNSB klasse 3H)naar boven

Standen en uitslagen na ronde 9

1 Veldhoven        1774 Veldhoven 
2 Dubbelschaak '97 1780 Boxtel 
3 Zeist 1          0669 Zeist 
4 DJC Stein 2      1905 Stein 
5 Brunssum         1903 Brunssum 
6 Veenendaal       0464 Veenendaal 
7 GESS             1908 Sittard 
8 PION Groesbeek   0442 Groesbeek 
9 DJC Stein 1      1905 Stein 
10 De Combinatie   1714 Asten 
			

Tweede team (1e Klasse B)naar boven


   Klasse 1B       Mp Bp  1  2  3   4   5   6   7   8
1. Dubbelschaak 2  10 33  x  5  5   4   3  4   7   4
2. Kemppion        8  32  3  x  3  4  3  5   6   6
3. WLC             8  28 3  4 x   5  6   2   4  3
4. Checkmate       7  29 4  3 2  x   4  6  3  5
5. HMC Calder 4    7  27 4 4 2   3  x   3  4   5
6. Veldhoven 3     7  26 4  3  6   1  4  x   3   4
7. De Combinatie 2 5  22 1  2  3  4  4   5   x   2
8. Stukkenjagers 4 4  24 3 1 5   3   2  3  5  x

       Ronde: 1
06 okt De Combinatie 2 1723 - Veldhoven 3     1792 5  - 3
06 okt Dubbelschaak 2  1846 - HMC Calder 4    1788 3 - 4
06 okt Kemppion        1799 - Stukkenjagers 4 1806 6 - 1
06 okt Checkmate       1788 - WLC             1868 2 - 5

       Ronde: 2
03 nov Veldhoven 3     1788 - WLC             1888 6  - 2
03 nov Stukkenjagers 4 1822 - Checkmate       1788 3  - 5
03 nov HMC Calder 4    1780 - Kemppion        1799 4 - 3
03 nov De Combinatie 2 1723 - Dubbelschaak 2  1913 1  - 7

       Ronde: 3
24 nov Dubbelschaak 2  1856 - Veldhoven 3     1773 4  - 4
24 nov Kemppion        1799 - De Combinatie 2 1696 6  - 2
24 nov Checkmate       1792 - HMC Calder 4    1786 4 - 3
24 nov WLC             1902 - Stukkenjagers 4 1839 3  - 5

       Ronde: 4
15 dec Veldhoven 3     1751 - Stukkenjagers 4 1820 4 - 3
15 dec HMC Calder 4    1779 - WLC             1888 2  - 6
15 dec De Combinatie 2 1723 - Checkmate       1788 4 - 3
15 dec Dubbelschaak 2  1914 - Kemppion        1799 5  - 3

       Ronde: 5
09 feb Kemppion        1799 - Veldhoven 3     1777 5  - 3
09 feb Checkmate       1793 - Dubbelschaak 2  1886 4  - 4
09 feb WLC             1886 - De Combinatie 2 1723 4 - 3
09 feb Stukkenjagers 4 1822 - HMC Calder 4    1785 2 - 5

       Ronde: 6
08 mrt Veldhoven 3     1743 - HMC Calder 4    1805 4 - 3
08 mrt De Combinatie 2 1730 - Stukkenjagers 4 1822 2 - 5
08 mrt Dubbelschaak 2  1914 - WLC             1885 5  - 3
08 mrt Kemppion        1799 - Checkmate       1816 4 - 3

       Ronde: 7
29 mrt Checkmate            - Veldhoven 3          6 - 1
29 mrt WLC                  - Kemppion             4 - 3
29 mrt Stukkenjagers 4      - Dubbelschaak 2       3 - 4
29 mrt HMC Calder 4         - De Combinatie 2      4  - 4


    De Combinatie 2 1 2 3 4 5 6 Ap Bp %   Brd Kl KNSB TPR  W-We
1.  Thijmen Smith   1 0 -  1 0 5  2 50  1,2 5z 1920 1938 +0,1
2.  Koen Schlangen  0  0  0 1 6  2  33  1,7 6w 1706 1798 +0,5
3.  Toon Sparidans  - - 0 - - - 1  0  0   2,0 1z 1704 1596 -0,3
4.  Jan Cuijpers    1 0 0 1 0 0 6  2  33  3,3 6z 1763 1736 -0,2
5.  Paul Hanique     0 0 1  - 5  2  40  3,6 5w 1642 1692 +0,1
6.  Michel Kerkhof  - - - - -  1    50  4,0 1w 1700 1681 -0,0
7.  Toon Berkers     0 0 0 0 0 6    8   5,8 4z 1686 1386 -1,7
8.  Piet Berkers    1     1 6  4  67  6,0 6w 1677 1939 +1,4
9.  Wim van Eijk     0 1 1 1 0 6  3 58  7,0 6z 1718 1858 +1,2
10. Embert Berkers   0  0  0 6  1 25  7,2 4w 1669 1611 -0,4

			

Derde team (4e Klasse B)naar boven


   Klasse 4B       Mp Bp  1   2   3  4   5   6  7  8
1. De Combinatie 3 10 25 x   3   3  3  6   5  5  .
2. WLC 3           9  21 3   x   2  4   4  3 4 .
3. Dubbelschaak 4  7  17  3   4   x  1  1   3 4  .
4. Vughtse Toren 3 6  19 2  2   4 x   3  2  5  .
5. OSV 3           6  17 0   1  5  2  x   4  4 .
6. Veldhoven 6     4  17  1   2  2 4   2   x  5  .
7. Nuenen 3        0  8   1   1  2  1   1  1  x  .
8. Vrij            0  0   .   .   .  .   .   .  .  x

       Ronde: 1
06 okt De Combinatie 3      - Vrij                    -
06 okt Dubbelschaak 4  1347 - Veldhoven 6     1520 3 - 2
06 okt Nuenen 3        1218 - Vughtse Toren 3 1472 1  - 5
06 okt OSV 3           1421 - WLC 3           1453 1 - 4

       Ronde: 2
03 nov Vrij                 - WLC 3                   -
03 nov Vughtse Toren 3 1433 - OSV 3           1441 3 - 2
03 nov Veldhoven 6     1244 - Nuenen 3        1292 5  - 1
03 nov De Combinatie 3 1500 - Dubbelschaak 4  1351 3  - 3

       Ronde: 3
24 nov Dubbelschaak 4       - Vrij                    -
24 nov Nuenen 3        1292 - De Combinatie 3 1441 1  - 5
24 nov OSV 3           1420 - Veldhoven 6     1320 4  - 2
24 nov WLC 3           1489 - Vughtse Toren 3 1370 4  - 2

       Ronde: 4
15 dec Vrij                 - Vughtse Toren 3         -
15 dec Veldhoven 6     1424 - WLC 3           1456 2 - 3
15 dec De Combinatie 3 1516 - OSV 3           1387 6  - 0
15 dec Dubbelschaak 4  1375 - Nuenen 3        1218 4  - 2

       Ronde: 5
09 feb Nuenen 3             - Vrij                    -
09 feb OSV 3           1417 - Dubbelschaak 4  1347 5  - 1
09 feb WLC 3           1471 - De Combinatie 3 1499 3  - 3
09 feb Vughtse Toren 3 1432 - Veldhoven 6     1424 2  - 4

       Ronde: 6
08 mrt Vrij                 - Veldhoven 6             -
08 mrt De Combinatie 3 1486 - Vughtse Toren 3 1472 3 - 2
08 mrt Dubbelschaak 4  1353 - WLC 3           1477 4  - 2
08 mrt Nuenen 3        1218 - OSV 3           1397 1 - 4

       Ronde: 7
29 mrt OSV 3                - Vrij                    -
29 mrt WLC 3           1491 - Nuenen 3        1425 4 - 1
29 mrt Vughtse Toren 3 1455 - Dubbelschaak 4  1347 4 - 1
19 apr Veldhoven 6          - De Combinatie 3      1  - 5


    De Combinatie 3    1  2  3  4  5  6  Ap Bp %   Brd Kl KNSB TPR 
1.  Toon Sparidans     -  -  -  1r   0  2    25  1,3 2z 1704 1382 -0,8
2.  Kees van Pelt      -  0  1  1  0  1  5  3  60  2,0 5w 1600 1543 -0,0
3.  Bart van Bussel    -  -  1  -  -  -  1  1  100 3,0 1w      1205 
4.  Yugoslav Pokrajac  -  0  -  1  0  -  3  1  33  3,0 1z 1564 1326 -0,9
5.  Hans Jacobs        -  1  1  1  1  0  5  4  80  3,2 3z 1508 1638 +0,8
6.  Judith Hendrix     -  -  -  -  -  1  1  1  100 4,0 1w      1739 
7.  Jos Schlangen      -  -  0  1  1r   3  1 50  4,5 3w 1237 1270 +0,6
8.  Mario Hurkmans     -  1  1  1  -  -  3  3  100 4,7 3z 1481 1726 +0,3
9.  Sjeng Hoeben       -  1r 1  -    1  3  2 83  5,3 3z 1379 1723 +0,1
10. Arie v/d Boomen    -  0  -  -  -  -  1  0  0   6,0 1w 1468 1184 -0,7

			

Eerste avond team (Avond C1)naar boven


   Avond C1        Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7   8
1. Veldhoven       11 19 x  3 2 4  1  2  3   3
2. De Combinatie A 11 19    x  2  2 3 2 4   4
3. HSC A           9  16  1 2  x    2 3 3   3
4. Stukkenjagers C 8  15  0  1 3 x  2  2 2   3
5. WLC             7  15  3    1 2  x  3  1  3
6. Geldrop         5  12  2  1   1 1  x  3   2
7. HSC B           5  10 1  0  1  2  2 1  x   3
8. Mierlo          0  5     0  1      1 1   x

       Ronde: 1
29 sep HSC B           1572 - HSC A           1952 1  - 3
29 sep Stukkenjagers C 1925 - Geldrop         1782 2 - 1
29 sep De Combinatie A 2073 - WLC             1842 3 - 
29 sep Veldhoven       2032 - Mierlo          1783 3 - 

       Ronde: 2
27 okt HSC A           1952 - Mierlo          1757 3  - 1
27 okt WLC             1862 - Veldhoven       1859 3  - 1
27 okt Geldrop         1782 - De Combinatie A 2073 1 - 2
27 okt HSC B           1705 - Stukkenjagers C 2079 2  - 2

       Ronde: 3
17 nov Stukkenjagers C 2126 - HSC A           2029 3 - 
17 nov De Combinatie A 2025 - HSC B           1747 4  - 0
17 nov Veldhoven       1989 - Geldrop         1724 2  - 2
17 nov Mierlo          1775 - WLC             1879   - 3

       Ronde: 4
08 dec HSC A           2029 - WLC             1879 2 - 1
08 dec Geldrop         1782 - Mierlo          1775 2 - 1
08 dec HSC B           1705 - Veldhoven       1914 1  - 3
28 nov Stukkenjagers C 1925 - De Combinatie A 2009 1 - 2

       Ronde: 5
02 feb De Combinatie A 2073 - HSC A           2101 2  - 2
02 feb Veldhoven       2036 - Stukkenjagers C 2005 4  - 0
02 feb Mierlo          1781 - HSC B           1759 1  - 3
02 feb WLC             1915 - Geldrop         1782 3  - 1

       Ronde: 6
01 mrt HSC A           1873 - Geldrop         1782 3 - 
01 mrt HSC B           1696 - WLC             1826 2 - 1
01 mrt Stukkenjagers C 1871 - Mierlo          1783 3 - 
13 mrt De Combinatie A 1864 - Veldhoven       2075   - 3

       Ronde: 7
22 mrt Veldhoven       2066 - HSC A           2002 2 - 1
22 mrt Mierlo          1775 - De Combinatie A 1912 0  - 4
22 mrt WLC             1895 - Stukkenjagers C 1927 2  - 2
22 mrt Geldrop         1782 - HSC B           1802 3  - 1


   De Combinatie A    1  2  3 4 5 6  Ap Bp %   Brd Kl KNSB TPR  
1. Robin Swinkels     1  1r 1 1 1 -  4  4  100 1,0 2z 2407 2482 +0,7
2. Jos Swinkels       1  0  1 1 1   6  4 75  2,3 2w 2030 2113 +0,7
3. Stefan Rooijakkers   1  - 0 0 0  5  1 30  2,4 3z 1956 1788 -1,1
4. Koen Schlangen     -  -  - - - 0  1  0  0   3,0 1z 1706 1673 -0,1
5. Ben Bruggers       1    1 - 0 -  4  2 63  3,5 2w 1900 1923 +0,2
6. Paul Hanique       -  -  -  - -  1    50  4,0 1z 1642 1757 +0,2
7. Chantal van Eijk   -  -  1 - - 0  2  1  50  4,0 2w 1764 1823 +0,1

			

Tweede avond team (Avond D2)naar boven


   Avond D2         Mp Bp  1  2  3  4   5   6  7   8
1. Stukkenjagers D  10 17  x  1 2 3   3   3  2   2
2. Triple-Pion      9  16  2 x  3     1   2  3   4
3. Deurne           8  16  1 1  x  3   3  3  1  2
4. Zwart-Wit        8  15 1  3 1  x   4   2 2  1
5. De Toren         6  10 1  3    0   x     2  3
6. ODI              5  13  1  2  1  1  3  x  1   3
7. De Combinatie B  5  12 2  1  2 1  1  3  x   1
8. Son en Breugel B 5  11 2  0  1 3   1   1  3   x

       Ronde: 1
29 sep Zwart-Wit        1653 - Deurne           1564 1  - 3
29 sep Stukkenjagers D  1644 - De Combinatie B  1680 2  - 2
29 sep Son en Breugel B 1554 - Triple-Pion      1706 0  - 4
29 sep De Toren         1630 - ODI              1607   - 3

       Ronde: 2
27 okt Deurne           1729 - ODI              1595 3  - 1
27 okt Triple-Pion      1723 - De Toren         1574 1  - 3
27 okt De Combinatie B  1648 - Son en Breugel B 1656 1  - 3
27 okt Zwart-Wit        1649 - Stukkenjagers D  1678 1  - 3

       Ronde: 3
17 nov Stukkenjagers D  1644 - Deurne           1657 2 - 1
17 nov Son en Breugel B 1552 - Zwart-Wit        1649 3  - 1
17 nov De Toren         1630 - De Combinatie B  1634 2 - 1
17 nov ODI              1607 - Triple-Pion      1690 2  - 2

       Ronde: 4
08 dec Deurne           1564 - Triple-Pion      1706 1  - 3
08 dec De Combinatie B  1714 - ODI              1653 3  - 1
08 dec Zwart-Wit        1729 - De Toren         1630 4  - 0
28 nov Stukkenjagers D  1704 - Son en Breugel B 1554 2  - 2

       Ronde: 5
02 feb Son en Breugel B 1584 - Deurne           1564 1 - 2
02 feb De Toren         1559 - Stukkenjagers D  1704 1  - 3
02 feb ODI              1424 - Zwart-Wit        1609 1 - 2
02 feb Triple-Pion      1706 - De Combinatie B  1600 3  - 1

       Ronde: 6
06 mrt Deurne           1729 - De Combinatie B  1673 1 - 2
01 mrt Zwart-Wit        1649 - Triple-Pion      1706 3 - 
01 mrt Stukkenjagers D  1672 - ODI              1656 3  - 1
01 mrt Son en Breugel B 1554 - De Toren         1630 1  - 3

       Ronde: 7
22 mrt De Toren         1630 - Deurne           1614   - 3
22 mrt ODI              1665 - Son en Breugel B 1544 3  - 1
22 mrt Triple-Pion      1660 - Stukkenjagers D  1629 2 - 1
22 mrt De Combinatie B  1673 - Zwart-Wit        1653 1 - 2


    De Combinatie B  1 2 3 4 5 6 Ap Bp %   Brd Kl KNSB TPR  
1.  Piet Berkers     - - - - 1  2  1 75  1,0 2w 1677 1968 +0,8
2.  Koen Schlangen   1 - - - - - 1  1  100 1,0 1w 1706 1860 +0,4
3.  Wim van Eijk     - -  0 - - 2    25  1,5 2z 1718 1576 -0,4
4.  Embert Berkers   0 -  1 -  4  2  50  2,3 4w 1669 1618 -0,3
5.  Toon Sparidans   1 0 - 1 0 1 5  3  60  2,4 5z 1704 1732 +0,2
6.  Jan Cuijpers     - 0 - 1 - - 2  1  50  2,5    1763 1618 -0,4
7.  Hans Jacobs      - -  - - - 1    50  3,0 1w 1508 1631 +0,2
8.  Paul Hanique     0 1 0 - 0  5  1 30  3,4 1z 1642 1609 +0,1
9.  Sjeng Hoeben     - - - - 0 - 1  0  0   4,0 1z 1379 1253 -0,3
10. Mario Hurkmans   - 0 - - - - 1  0  0   4,0 1w 1481 1322 -0,4