Externe competitie senioren

Eerste team (Promotie klasse)naar boven

    Promotieklasse Mp Bp  1   2   3   4  5  6   7  8   9   10 
1.  De Combinatie  13 39 x   3  3   4  4 4  5  4  4  6 
2.  HSC 2          13 38 4  x   2   2  5 4  5 4   6   4 
3.  DSC            11 39 5   6   x   3 5  5  5  3  2   4 
4.  Schavo         9  35  4   6   4  x  4  2  4  5   2  2 
5.  OSV            9  34  3  2  3   4  x  4  5  1  4  5 
6.  Veldhoven 3    8  38 3  3  2  5 3 x   4  4   6  5 
7.  Eindhoven 2    8  33  3   2  3   4  3  4   x  4  4  4 
8.  Baronie        7  35 3  4   4  3  6 4   3 x   4   2 
9.  Veldhoven 2    6  33 3  2   6   5 3 1  3 4   x   4 
10. D4 2           6  33  2   3  4   5 2 2  3 5  4   x 


       Ronde: 1
23 sep D4 2          1882 - Eindhoven 2   1886 3 - 4
23 sep De Combinatie 1903 - DSC           1950 3  - 5
23 sep Schavo        1947 - Baronie       1967 5  - 3
23 sep OSV           1960 - HSC 2         1928 2 - 5
23 sep Veldhoven 2   1869 - Veldhoven 3   1913 1 - 6

       Ronde: 2
14 okt Veldhoven 3   1913 - D4 2          1817 5 - 2
14 okt HSC 2         1958 - Veldhoven 2   1835 6  - 2
14 okt Baronie       1967 - OSV           1910 6 - 1
14 okt DSC           1950 - Schavo        1938 3 - 4
14 okt Eindhoven 2   1913 - De Combinatie 1903 3  - 5

       Ronde: 3
11 nov D4 2          1864 - De Combinatie 1903 2  - 6
11 nov Schavo        1947 - Eindhoven 2   1920 4  - 4
11 nov OSV           1960 - DSC           1950 3  - 5
11 nov Veldhoven 2   1871 - Baronie       1924 4  - 4
11 nov Veldhoven 3   1918 - HSC 2         1948 3 - 4

       Ronde: 4
16 dec HSC 2         1928 - D4 2          1887 4 - 3
16 dec Baronie       1938 - Veldhoven 3   1918 4  - 4
16 dec DSC           1950 - Veldhoven 2   1871 2  - 6
16 dec Eindhoven 2   1920 - OSV           1940 3  - 5
16 dec De Combinatie 1903 - Schavo        1907 4  - 4

       Ronde: 5
03 feb D4 2          1846 - Schavo        1878 5 - 2
03 feb OSV           1960 - De Combinatie 1903 3 - 4
03 feb Veldhoven 2   1832 - Eindhoven 2   1873 3 - 4
03 feb Veldhoven 3   1896 - DSC           1950 2 - 5
03 feb HSC 2         1928 - Baronie       1967 4  - 4

       Ronde: 6
03 mrt Baronie       1967 - D4 2          1849 2 - 5
03 mrt DSC           1950 - HSC 2         1931 6  - 2
03 mrt Eindhoven 2   1923 - Veldhoven 3   1876 4  - 4
03 mrt De Combinatie 1903 - Veldhoven 2   1852 4 - 3
03 mrt Schavo        1819 - OSV           1960 4  - 4

       Ronde: 7
24 mrt D4 2          1838 - OSV           1960 2 - 5
24 mrt Veldhoven 2   1859 - Schavo        1907 5 - 2
24 mrt Veldhoven 3   1918 - De Combinatie 1903 3 - 4
24 mrt HSC 2         1931 - Eindhoven 2   1896 5 - 2
24 mrt Baronie       1937 - DSC           1950 4 - 3

       Ronde: 8
21 apr DSC                - D4 2               4  - 4
21 apr Eindhoven 2        - Baronie            4 - 3
21 apr De Combinatie      - HSC 2              3 - 4
21 apr Schavo             - Veldhoven 3        2 - 5
21 apr OSV                - Veldhoven 2        4 - 3

       Ronde: 9 
12 mei Veldhoven 2        - D4 2               4  - 4 
12 mei Veldhoven 3        - OSV                3 - 4 
12 mei HSC 2              - Schavo             2  - 6 
12 mei Baronie            - De Combinatie      3 - 4 
12 mei DSC                - Eindhoven 2        5  - 3 


    De Combinatie      1  2 3  4  5 6 7 Ap Bp %   Brd Kl KNSB TPR 
1.  Rob Aarts          1  1 1  1  1  1 7  6 93  2,0 1z 2081 2438
2.  John Loomans       0   0  1  1   7  3 50  3,0 7z 1964 1969
3.  Jos Swinkels         1 1     1 1 7  5 79  3,1 7w 1988 2166
4.  Egbert Clevers     0   0    1 1 0 7  3  43  4,3 5z 1942 1834
5.  Stefan Rooijakkers    1  0  0  1 7  3 50  4,4 3z 1911 1916
6.  Chantal van Eijk   0   1  0  0 0 0 7  1 21  5,3 1w 1727 1655
7.  Maurice Swinkels   1   1  0  0 1 0 7  3 50  6,0 7w 1681 1851
8.  Ben Bruggers       0   1  1  1 0 1 7  4 64  7,9 1w 1927 1919



			

Tweede team (Klasse 2d)naar boven

   Klasse 2D       Mp Bp  1   2  3   4  5  6  7   8
1. De Combinatie 2 13 33 x   4 4  4  5 4 5   5
2. HSC 3           11 37  3  x  5  4  5  6  7  5
3. Veldhoven 4     9  29 3  2 x   5  4 5  5   4
4. Deurne          8  30  4   4  3   x  4 3  5  6
5. Mierlo          6  29  2  3  3  3 x  4 5   7
6. WLC 2           6  29  3  2  3   5  3 x  5  6
7. Vughtse Toren 2 2  19 3     3   2 3  2 x   5
8. Kemppion 3      1  16 2  2 4   2  1  1 3   x

       Ronde: 1
14 okt Deurne          1711 - Veldhoven 4     1688 3  - 5
14 okt HSC 3           1721 - Mierlo          1734 5  - 3
14 okt Kemppion 3      1511 - Vughtse Toren 2 1596 3  - 5
14 okt WLC 2           1660 - De Combinatie 2 1665 3 - 4

       Ronde: 2
11 nov Veldhoven 4     1679 - De Combinatie 2 1668 3 - 4
11 nov Vughtse Toren 2 1557 - WLC 2           1635 2 - 5
11 nov Mierlo          1731 - Kemppion 3      1553 7  - 1
11 nov Deurne          1679 - HSC 3           1716 4  - 4

       Ronde: 3
16 dec HSC 3           1716 - Veldhoven 4     1688 5 - 2
16 dec Kemppion 3      1543 - Deurne          1748 2  - 6
16 dec WLC 2           1614 - Mierlo          1763 3 - 4
16 dec De Combinatie 2 1685 - Vughtse Toren 2 1571 5  - 3

       Ronde: 4
03 feb Veldhoven 4     1688 - Vughtse Toren 2 1612 5  - 3
03 feb Mierlo          1726 - De Combinatie 2 1665 2 - 5
03 feb Deurne          1711 - WLC 2           1660 3  - 5
03 feb HSC 3           1716 - Kemppion 3      1520 5 - 2

       Ronde: 5
03 mrt Kemppion 3      1506 - Veldhoven 4     1685 4  - 4
03 mrt WLC 2           1651 - HSC 3           1716 2  - 6
03 mrt De Combinatie 2 1685 - Deurne          1741 4  - 4
03 mrt Vughtse Toren 2 1583 - Mierlo          1714 3  - 5

       Ronde: 6
24 mrt Veldhoven 4     1690 - Mierlo          1711 4 - 3
24 mrt Deurne          1715 - Vughtse Toren 2 1614 5 - 2
24 mrt HSC 3           1716 - De Combinatie 2 1685 3 - 4
24 mrt Kemppion 3      1482 - WLC 2           1674 1 - 6

       Ronde: 7
21 apr WLC 2                - Veldhoven 4          3  - 5
21 apr De Combinatie 2      - Kemppion 3           5 - 2
21 apr Vughtse Toren 2      - HSC 3                  - 7
21 apr Mierlo               - Deurne               3 - 4


    De Combinatie 2     1 2  3  4 5  6 7  Ap Bp %   Brd KNSB TPR  
1.  Jeroen van der Spek -     -   1   5  3  60  1,2 1873 1862 -0,1
2.  Wim van Eijk        0 -  -  1 -  - -  2  1  50  2,0 1718 1752 +0,1
3.  Piet Berkers         -     1r    5  2 50  3,2 1666 1704 +0,3
4.  Jan Cuijpers        0 1  1  0 0  1 1  7  4  57  3,3 1753 1757 -0,3
5.  Embert Berkers               1  7  4  57  4,0 1634 1704 +0,7
6.  Koen Schlangen      1 0  1  1 0     7  4  57  4,3 1556 1729 +1,5
7.  Toon Berkers         1r 1  1 1  0 0  6  3 58  5,6 1695 1709 -0,3
8.  Toon Sparidans      1 0     1  1 1  7  5  71  6,4 1691 1759 +0,7
9.  Kees van Pelt       1   0  1 0  0 1  7  3 50  7,1 1610 1556 -0,5
10. Yugoslav Pokrajac   - 1  -  - -  - -  1  1  100 8,0 1532 1733 +0,5

			

Derde team (Klasse 4b)naar boven

   Klasse 4B       Mp Bp  1   2   3   4   5  6   7   8
1. Aalst-Waalre    10 25 x   2  4  4   5  4  5   .
2. De Combinatie 3 9  23 3  x   2  3   4 5  4  .
3. WLC 3           9  22 1  3  x   3   4 6   4   .
4. HSC 5           6  19 2   3   3   x   2 3  5  .
5. ODI             6  17  1   1  1  3  x  4   5  .
6. Kemppion 4      2  10 1     0   2  2  x   4   .
7. Veldhoven 6     0  7  1   1  2        2   x   .
8. Vrij            0  0   .   .   .   .   .  .   .   x

       Ronde: 1
14 okt Veldhoven 6          - Vrij                    -
14 okt HSC 5           1415 - Kemppion 4      1354 3 - 2
14 okt ODI             1536 - Aalst-Waalre    1625 1  - 5
14 okt WLC 3           1471 - De Combinatie 3 1392 3 - 2

       Ronde: 2
11 nov Vrij                 - De Combinatie 3         -
11 nov Aalst-Waalre    1518 - WLC 3           1473 4 - 1
11 nov Kemppion 4      1362 - ODI             1560 2  - 4
11 nov Veldhoven 6     1283 - HSC 5           1415   - 5

       Ronde: 3
16 dec HSC 5                - Vrij                    -
16 dec ODI             1560 - Veldhoven 6     1364 5 - 
16 dec WLC 3           1522 - Kemppion 4      1341 6  - 0
16 dec De Combinatie 3 1407 - Aalst-Waalre    1597 3 - 2

       Ronde: 4
03 feb Vrij                 - Aalst-Waalre            -
03 feb Kemppion 4      1346 - De Combinatie 3 1407   - 5
03 feb Veldhoven 6     1457 - WLC 3           1476 2  - 4
03 feb HSC 5           1426 - ODI             1546 2 - 3

       Ronde: 5
03 mrt ODI                  - Vrij                    -
03 mrt WLC 3           1450 - HSC 5           1423 3  - 3
03 mrt De Combinatie 3 1407 - Veldhoven 6     1356 4 - 1
03 mrt Aalst-Waalre    1608 - Kemppion 4      1365 4 - 1

       Ronde: 6
24 mrt Vrij                 - Kemppion 4              -
24 mrt Veldhoven 6     1268 - Aalst-Waalre    1591 1  - 5
24 mrt HSC 5           1420 - De Combinatie 3 1510 3  - 3
24 mrt ODI             1515 - WLC 3           1472 1 - 4

       Ronde: 7
21 apr WLC 3                - Vrij                    -
21 apr De Combinatie 3      - ODI                  4 - 1
21 apr Aalst-Waalre         - HSC 5                4  - 2
21 apr Kemppion 4           - Veldhoven 6          4  - 2

    De Combinatie 3    1 2 3  4  5  6 7 Ap Bp %   Brd KNSB TPR 
1.  Wim van Eijk       - - -  -  -  1 0 2  1  50  1,5 1718 1656 -0,1
2.  Mario Hurkmans      - -  -  -   1 3  2  67  2,3      1553
3.  Paul Hanique       1 - 1    1  1 1 6  5 92  2,8 1372 1812 +2,3
4.  Yugoslav Pokrajac  0 - 1  1    0 1 6  3 58  3,0 1532 1578 -0,1
5.  Hans Jacobs        - -   1  1   1 5  4  80  3,4 1480 1630 +0,9
6.  Jos Schlangen      0 - 0  1  1  - - 4  2  50  4,3 1216 1416 +0,6
7.  Sjeng Hoeben       0 - 0  1r   - - 3    17  4,5 1394 1346 -0,6
8.  Arie v/d Boomen    1 - 1  1    0  6  4  67  4,8 1447 1586 +1,1


			

Eerste avond team (Avond c1)naar boven

   Avond C1        Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7   8
1. HSC A           14 21 x  2 2 3 3  4  3  2
2. Veldhoven       12 20  1 x  3 2 2 3 3   3
3. De Combinatie A 10 19 1   x  3  3 4  3  3
4. WLC             7  13    1 1  x  2 2  2  3
5. HSC B           6  14  1  1   1 x  3  3   3
6. Deurne          3  6   0    0  2  1  x  0   2
7. Geldrop         2  8    1    1 1  4  x   .
8. De Vrijpion     0  5  1     1    1 .   x

       Ronde: 1
07 okt Veldhoven       1981 - WLC             1759 2 - 1
07 okt De Vrijpion     1692 - De Combinatie A 2032   - 3
07 okt Deurne          1718 - Geldrop         1680 0  - 4
07 okt HSC B           1788 - HSC A           2052 1  - 3

       Ronde: 2
04 nov WLC             1803 - HSC A           1986   - 3
04 nov Geldrop         1752 - HSC B           1811 1  - 3
04 nov De Combinatie A 2032 - Deurne          1707 4  - 0
30 nov Veldhoven       1844 - De Vrijpion     1654 3 - 

       Ronde: 3
09 dec De Vrijpion     1694 - WLC             1790 1  - 3
09 dec Deurne          1695 - Veldhoven       1982   - 3
09 dec HSC B           1765 - De Combinatie A 1938   - 3
09 dec HSC A           2000 - Geldrop         1742 3 - 

       Ronde: 4
27 jan WLC             1803 - Geldrop         1742 2 - 1
27 jan De Combinatie A 1948 - HSC A           2061 1 - 2
27 jan Veldhoven       1991 - HSC B           1803 2 - 1
05 feb De Vrijpion     1694 - Deurne          1718 1 - 2

       Ronde: 5
24 feb Deurne          1739 - WLC             1803 2  - 2
24 feb HSC B           1811 - De Vrijpion     1640 3 - 
24 feb HSC A           2063 - Veldhoven       1982 2 - 1
24 feb Geldrop         1792 - De Combinatie A 2046   - 3

       Ronde: 6
17 mrt WLC             1803 - De Combinatie A 1948 1  - 3
17 mrt Veldhoven       1982 - Geldrop         1792 3  - 1
17 mrt De Vrijpion     1640 - HSC A           2006 1 - 2
17 mrt Deurne          1739 - HSC B           1676 1  - 3

       Ronde: 7
14 apr HSC B           1800 - WLC             1837 1 - 2
14 apr HSC A           2000 - Deurne          1724 4  - 0
14 apr Geldrop              - De Vrijpion             -
14 apr De Combinatie A 1888 - Veldhoven       1982   - 3

    De Combinatie A     1 2  3 4 5 6 7  Ap Bp %   Brd KNSB TPR  W-We
1.  Robin Swinkels      1 1  - - 1 - -  3  3  100 1,0 2303 2274 +0,3
2.  John Loomans        - -  1 0 1 1 -  4  3  75  1,8 1964 2031 +0,4
3.  Jos Swinkels         1  1 0 1 1   7  5  71  2,0 1988 2007 +0,4
4.  Chantal van Eijk    - -  - - - - 0  1  0  0   3,0 1727 1674 -0,2
5.  Stefan Rooijakkers  1 1  - 1 -  0  5  3 70  3,0 1911 2021 +0,7
6.  Ben Bruggers        1 1      0  7  4  57  3,4 1927 1837 -1,1
7.  Jeroen van der Spek - -  1 - - - -  1  1  100 4,0 1873 1967 +0,2
			

Tweede avond team (Avond d2)naar boven

   Avond D2        Mp Bp  1 2  3   4   5  6   7  8
1. Mierlo          12 19  x 3  3   3   4  3   3  .
2. De Combinatie B 9  14 1 x  2   3   3 2  2 .
3. Zwart-Wit       7  12 1 2  x   3   3  2  1  .
4. Triple-Pion     6  10 1 1  1   x   2 2  2 .
5. Sissa Oirschot  4  9   0   1   1  x  3   3  .
6. De Toren        2  9  1 1 1  1  1  x   3  .
7. ODI             2  9   1 1 3   1  1  1   x  .
8. Vrij            0  0   . .  .   .   .  .   .  x

       Ronde: 1
07 okt Triple-Pion          - Vrij                    -
07 okt Sissa Oirschot  1305 - Zwart-Wit       1635 1  - 3
07 okt De Combinatie B 1739 - Mierlo          1783 1  - 3
12 okt ODI             1675 - De Toren        1665 1  - 3

       Ronde: 2
04 nov Vrij                 - De Toren                -
04 nov Mierlo          1787 - ODI             1625 3  - 1
04 nov Zwart-Wit       1635 - De Combinatie B 1591 2  - 2
04 nov Triple-Pion     1632 - Sissa Oirschot  1877 2 - 1

       Ronde: 3
09 dec Sissa Oirschot       - Vrij                    -
09 dec De Combinatie B 1591 - Triple-Pion     1631 3  - 1
09 dec ODI             1627 - Zwart-Wit       1635 3  - 1
09 dec De Toren        1665 - Mierlo          1775 1  - 3

       Ronde: 4
27 jan Vrij                 - Mierlo                  -
27 jan Zwart-Wit       1635 - De Toren        1609 2 - 1
27 jan Triple-Pion     1632 - ODI             1675 2 - 1
27 jan Sissa Oirschot  1877 - De Combinatie B 1591   - 3

       Ronde: 5
24 feb De Combinatie B      - Vrij                    -
24 feb ODI             1570 - Sissa Oirschot       1  - 3
24 feb De Toren        1665 - Triple-Pion     1658 1 - 2
24 feb Mierlo          1789 - Zwart-Wit       1635 3  - 1

       Ronde: 6
17 mrt Vrij                 - Zwart-Wit               -
17 mrt Triple-Pion     1632 - Mierlo          1783 1  - 3
17 mrt Sissa Oirschot  1877 - De Toren        1665 3  - 1
17 mrt De Combinatie B 1591 - ODI             1562 2 - 1

       Ronde: 7
14 apr ODI                  - Vrij                    -
14 apr De Toren        1665 - De Combinatie B 1606 1 - 2
14 apr Mierlo          1783 - Sissa Oirschot       4  - 0
14 apr Zwart-Wit       1601 - Triple-Pion     1631 3  - 1

   De Combinatie B 1 2 3 4  5 6 7 Ap Bp %   Brd KNSB TPR  W-We
1. John Loomans    0 - - -  - - - 1  0  0   1,0 1964 1743 -0,6
2. Toon Sparidans  1  0   - 0 - 5  2  40  1,8 1691 1727 +0,2
3. Jan Cuijpers    - - - -  - - 1 1  1  100 2,0 1753 1891 +0,3
4. Piet Berkers    0 0 1 1  - 1  6  3 58  2,5 1666 1660 -0,4
5. Embert Berkers  0  1 1  -  1 6  4  67  2,5 1634 1770 +0,6
6. Paul Hanique    - 1 1 1r - 1 0 4  3  75  3,6 1372 1745 +1,9